parallax background

Dr. Öğr. Üyesi Murat KESKİN
Gastroenteroloji, Hepatoloji ve İleri Endoskopik Uygulamalar Uzmanı


HASTALARIMIZIN YORUMLARI

 • Muhteşem bir doktor. Bu günlerde böyle doktorlara pek rastlayamıyoruz. Tanı, teşhiş, ilgi, nezaket hepsini bünyesinde toplamış. Bana hayatımı kazandıran çok kaliteli bir kişi.
 • Murat beye eşimle beraber ciddi mide problemi ile gittik, kendisi çok güler yüzle karşıladı. Muayene sonrası endoskopi önerdi ancak çok korktuğumu söyledim beni rahatlatıp ikna etti iyiki de etmiş hiçbir acı duymadan tamamlandı bu itina için kendisine teşekkür ederim.
 • Murat Bey alanında her iki ana dalı içerecek şekilde bilgili olması benim için en büyük güven ve telkin kaynağıdır. Yıllardır korkup kaçtığım tüm tetkiklerde benim ve yakınlarım için çare oldu, kendisine emekleri için çok teşekkür ederim ve ederiz. ayrıca Fibroscan ile karaciğer yağlanması problemini hızlı ve etkili yöntem ile bakabilen makinası ile, kilolu insanların ileri yaşlarda yaşayabileceği problemleri önleyici yöntemi benim çok tatmin etti.
 • Kübra Pelit
  Granüloza hücreli tümör hastalığımı öğrendiğimde umutsuzluğa kapılmıştım çünkü bu hastalığı tedavi edebilecek bir doktor yaşadığım şehirde yoktu ,ta ki Murat Bey ile tanışana kadar. Hastalara umut olan ve çalıştığı alanda başarılı kişiliğiyle kendisine minnetlerimi sunarım. Ameliyatımda ve tedavi sürecimde gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür ederim.
  Kübra Pelit
 • Sedef Sezer
  Midemde sürekli yaşadığım ağrı ve yanma sorunum vardı bir sürü dr gittim fakat olumlu sonuç alamadım şikayetlerim hiç geçmedi.. Arkadaşımın annesinin tavsiyesi üzerine Murat hocadan randevu aldım ogün bugündür kendisine duacıyım... İyiki tanımışım, çevremdeki herkesede tavsiye ediyorum başka yerlere giderek zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın muhteşem bir doktor kendisine çok çok teşekkür ediyorum....
  Sedef Sezer
 • Şengül Nazlı
  Bugün çok mutluyum önce Allah'a sonra murat beyin sayesinde. iyiki tanımışım mideme giden yemek borusunda başı yanı şişlik vardı. Be olduğu belli değildi. Çok endişelenip gittiğim gibi yardımcı olup benimle ilgilendi. Yardımcı oldu randevumu bile kendisi ayarladı ve EUS çekti sonuç temizdi. Beni aydınlattı. Güler yüzlü saygın yardım sever doktorum çok teşekkürler. Herkse tavsiye ederim. Yine insanız bişey olsa Murat Keskin doktorum derim.
  Şengül Nazlı
 • Mine Unat
  Görevini layıkı ile yapan, güler yüzlü, ilgili, hassas, donanımlı, saygı değer doktorum. Uzun süre gelen bağırsak sendromuma nokta atışı yapan kişi. En ince ayrıntısına kadar araştırma yapıp en uygun tedaviyi uygulayıp tespit ve teşhis etti. Şükürler olsun iyi ki var. Rabbime şükürler olsun sağlığıma kavuşturdu. Allah Murat bey e sağlık sıhhat versin. Başımızdan eksik olmasın inşallah.
  Mine Unat
 • Ali Yaçın
  Dr. Murat Bey alanında uzman bir sağlık çalışanı. Yağlı karaciğer ile ilgili yazılarını okuduktan sonra kendisine muayene oldum ve yakın ilgisi ile yönlendirmelerinden çok memnun oldum. Kesinlikle tavsiye ederim.
  Ali Yaçın
 • Karagöz Ailesi
  Haslarınla bire bir diyalog kuran süper bir doktor bir örnek vermem gerekirse babamın elinde tümör varmış biz bursada başka bir hastaneye gittik hala konsey sonucu gelmedi bir ay boyunca doktorun yüzünü göremedik ve başka bir hastanede tedavimizi görüyoruz hala o malum hastane dönüş yapmadı bendede midemde sorun yasadım ve o hastaneye gitmedim ve iyiki girmemişim murat bey çok güzel bir hocamız bire bir diyalog kuruyor böyle doktorlarımıza hocalarımıza çok teşekkürler ediyoruz allah sizin gibi hekimlerimizi başımızdan eksik etmesin.
  Karagöz Ailesi
Online Randevu
× Whatsapp